Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yaşam Tarzınızı Yönetin, Kaygılarınızdan Kurtulun

Kaygılarla  yaşamak hiç kolay değil, özellikle artan stres ve modern yaşam koşulları bu durumu giderek daha da zor dayanılır hale getiriyor.  Genetik  yatkınlık ve çocukluktaki çevresel etkenler bir çok olguda temelinde rol oynasa da, modern yaşamdaki teknolojik gelişim, beslenme ve yaşam şartları durumu iyice tetikleyerek içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Eğer, kendi bedenimizi ve duygusal tepkilerimizi gerçekten tanıyabilirsek kaygı ve mutluluk  hormonlarımızı bir dereceye kadar yönetebiliriz. Bu farklılık bile yaşam kalitemizi oldukça yükseltecektir.

Bu eğitimde kaygı verici hormonları tetikleyen yaşam koşulları  ve algı mekanizması anlatılacak, gerek zihinsel gerek bedensel ve gerek yaşam tarzımızda gidilecek ufak değişikliklerle yaşamımızda fark yaratmanın yolları aktarılacaktır. Özellikle günümüzün şu koşullarında maalesef hepimizin kaygı yönünde algımızı ve yaşam tarzlarını yönetmemiz kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir. Her şeye rağmen yaşamlarımızda mutluluğumuza sahip çıkabilmek için bu seminerde buluşmak dileğyle…

Eğitmen:  Uzm.Dr.Seda Ülgen

Eğitimin Tarihi:  01 Şubat 2017 / Çarşamba günü

Eğitimin Süresi: 19: 30-22: 00

Eğitimin Ücreti: 150 TL   

Eğitimin Yeri:  Aqua  Yaşam Kişisel Dönüşüm Merkezi

Detaylı bilgi için: [email protected] veya

0530 516 12 00’dan bize ulaşabilirsiniz.

Etkinlik.io

Bir önceki yazımız olan İstanbul Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi başlıklı makalemizde Eğitimi, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri