Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Ata, Özel Harekat Taburunu ziyaret etti

Hatay Valisi Erdal Ata, geçmişte atalarımızın kutsal vatan toprakları için savaşıp canları pahasına bizlere bu ülkeyi armağan ettiklerini anımsatarak, Bizler de aynı şekilde kanımız, canımız pahasına ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve bağımsızlığını korumak için her türlü fedakarlığı yapacağız. Sizlerin geçmişten günümüze kadar gerek Hatay’da gerekse başka illerde terörün önlenmesi konusunda çok büyük fedakarlıklar yaptığınızı biliyorum. Yaralanarak gazi olan ve bu uğurda hayatını kaybeden silahlı birçok kuvvet mensubumuz ve polisimiz var. Onlara milletçe minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Eğer bugün biz evlerimizde rahat içinde uyuyorsak, vatandaşlarımız bu topraklar üzerinde rahatça yaşayabiliyorsa bu durum, sizlerin gece gündüz demeden terörle mücadele ve güvenliği sağlama konusundaki fedakarca çalışmalarınızdan dolayıdır. Temennimiz bu sene Amanoslar ve ülkemizin her bir noktasındaki terörün son bulmasıdır. Ama bunu yaparken de hiçbir askerimizin, hiçbir polisimizin, hiçbir korucumuzun ve vatandaşımızın burnunun bile kanamamasıdır şeklinde konuştu.

Terörün bitmesi için gösterdikleri hassasiyetten dolayı komutanlara ve tüm güvenlik birimlerine teşekkür eden Vali Ata, askerlerle sohbet ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Gerçekleşen ziyarete Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Jandarma Özel Asayiş Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Turgay Aras, Dörtyol Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Tayyar Ünsal ve Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy da eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Genç kız kaçtığı gencin evinde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri