Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu gözaltına alındı!

Ünlü dizi oyuncusu Kadir Doğulu Dubai’de yaşadığı zor anları Instagram hesabından paylaşdı. Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai’de havalimanında görevli polislerin kontrolüne takıldı. Kadir Doğulu 4 saat Dubai Havalimanın’da bekletilmesinin ardından, sabah saatlerinde ilk uçakla ülkeye geri döneceğini açıkladı.

ÖNCE AŞAĞILADILAR SONRA ÖZÜR DİLEDİLER

Her şey mükemmeldi. Ta ki Dubai’ye ayak basana kadar. Ben bu kadar kompleksili bir polis takımı yada havaalanı çalışanı görmedim. Sadece fast treck çizgisinden bir tık dışarı çıktık diye, onunla ilgili memura soru sorduk diye karakolda bekletildik. Fast treck kartlarımız elimizden alındı. Bize geri verilmedi. Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı. Dubai havalimanındaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz… 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havalanı’nından. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar… sonra gelip özür dilediler bizden.

Bir önceki yazımız olan Dünyayı şaşırtan görüntünün sırrı çözüldü başlıklı makalemizde Neler oluyor hayatta? Haberleri ve zambiya hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri