Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Polisten öğrencilere kültürel gezi

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Bürosu’nda görevli Komser Yardımcısı Ahmet Can,

2017 yılı içerisinde 280 öğrencinin düzenlenen gezilere katıldığını belirterek, Bu yıl öğrencilerimizi 7 aşamalı olarak, 3 tur il merkezinden ilçelere 4 turda değişik ilçelerimizden il merkezinde misafir ettik. Öğrenciler, bizim geleceğimiz. Bizim amacımız da geleceğimizle bütünleşmektir. Bu günümüzü korurken, geleceğimizle de bütünleşmek. Memleketimizin güzelliklerini başarılı olan ve bunları görme imkanı az olan öğrencilerimizi bizimle birlikte bu güzellikleri yaşatmak, kıymetini bilmelerini, bunların sahibinin kendilerinin olduğunu anımsatmaya çalışmaktır dedi.

Can, yapılan gezinin Antakya merkezdeki çeşitli okullarda öğrenim gören öğrencilerle Samandağ ilçesini gezeceklerini belirterek, ziyarete 40 öğrencinin katılacağını kaydetti.

Bir önceki yazımız olan İskenderun Belediyesi ayda 100’e yakın hastaya evde bakıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri