Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Mustafa Ceceli referandum kararı açıkladı!

Akşam Gazetesi’nden Tuğba Kalçık’a konuşan sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli referandum kararını açıklayarak Referandumda önerilen maddelerle de bence Türkiye çok daha güçlü ve iyi bir noktaya gidecek. Ülkemiz ne zaman güçlendiyse tepemize balyoz indirmeye çalışıldı. Hem ülkemin hem de çocuklarımın geleceği için referandumda ‘Evet’ diyeceğim. şeklinde konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MİLLİ LİDER…

Başbakanlığı döneminde verdiği iftar yemeğinde tanışmıştık. Zaten takip ettiğim bir liderdi. Daha sonra da dönem dönem telefonlaştık. Sayın Cumhurbaşkanımızın millilik kavramına sahip çıkması, ülkenin değerlerini koruması benim için çok kıymetli. Örneğin, benim de orada olduğum Küçükçekmecede’ki Kültür Merkezi açılışında, merkezin adı Arena Mega’ydı ama Cumhurbaşkanımız burayı bir Türk büyüğümüzün adını verdi. Yahya Kemal Beyatlı olarak değiştirdi.

Bu bile ne kadar milli bir lider olduğunu gösteriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu ülke için elinden geleni yapıyor. Bizler sayesinde de yapmaya devam edecek şekilde samimi açıklamalarda bulundu.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Battal Gazi filmindeki efsane sahnenin sırrı! başlıklı makalemizde akrep, battal gazi ve cüneyt arkın hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri