Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Milletvekili Karasayar’a iş adamlarından doğum günü sürprizi

Milletvekili Karasayar 16 Nisan’da yapılacak olan referandum kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri kapsamında, ilçe teşkilat başkanı Ayhan Bodur ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İTSO’yu ziyaret etti. Karasayar ve beraberindeki heyet, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetimi tarafından kapıda karşılandı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun’da en çok projeler ile ilgili konu gündeme geldiğinde her zaman Milletvekili Karasayar’ın yanlarında olduğunu söyledi. Yılmaz, “Biz yaklaşık 4 yılı tamamlamak üzereyiz. Bu süre içerisinde birçok milletvekilimiz, birçok bakanımız, hem İskenderun’u ve hem de İTSO’yu ziyaret ederek bizim sorunlarımızı anlatma fırsatı yakaladık. Bunun da baş mimarı Sayın Milletvekilimiz Orhan Karasayar’dır. Onun için ben kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Kendisi telefon görüşmemizde odamızı yakın zamanda ziyaret etmek istediğini söylemişti. Sağolsun bugün geldi. Varsa problemlerimiz ve sorunlarımız onları paylaşma fırsatı bulacağız. Hem de referandum süreci ile ilgili milletvekilimizin bizlerle paylaşımı olacak” dedi.

İTSO Başkanı Yılmaz, TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar’ın bugün doğum günü olduğunu öğrendiklerini belirterek, doğum günü pastası hazırladıklarını da ifade etti. Milletvekili Karasayar bu sürprizden dolayı çok mutlu olduğunu, yoğun çalışma temposundan dolayı bugün doğum günü olduğunu bile bilmediğini ifade ederek İTSO Başkanı Yılmaz ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Karasayar, Ben de sizin gibi güzel dostlarla öncelikle İskenderun’a hizmet etmenin hep mutluluğunu yaşadım. Bizler bu başarıda devede bir tüyüz. Hep beraber yaptık bunları. Ne istediyse İskenderunlu hemşehrilerimiz sizlerin de destekleriyle, bizlere vermiş olduğunuz güç ile hayata geçirdik. Bundan sonra da hep beraber inşallah yolumuza devam ederiz diye konuştu.

52. yaş gününü sürpriz bir doğum günü pastasıyla kutlayan Milletvekili Karasayar, pastanın üzerindeki mumları üfledi ve sürprizden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Kimyasal gazdan etkilenen bebek Türkiye’de tedavi altında başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri