Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kocaeli’de ‘2017’de Engelsiz Yaşam Merkezinin temeli atılacak

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Mehmet Ata Doğan ve Türkiye Yardım Severler Derneği Kocaeli Şube Başkanı
Bilge Yener ile yönetimlerini makamında ağırladı. Toplumun temel meselelerine değinildiği görüşmelerde Başkan Karaosmanoğlu, 2017’de Engelsiz Yaşam Merkezinin temelini Derince’de atacağız. Önemsediğim bu projeyi de 2018’de bitirerek hizmete alacağız dedi.

AİLELER KENDİLERİNE VAKİT AYIRABİLECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle olan birlikteliklerine Engelsiz Yaşam Derneği ve Yardım Severler Derneğinin kentimizde ki temsilcileriyle devam etti. Karşılıklı görüş alış verişinin yanı sıra Başkan Karaosmanoğlu, konuklarına Derince’de yapılacak Engelsiz Yaşam Merkezi hakkında da detaylı bilgi verdi. Yer tespitinin yapıldığını belirten Karaosmanoğlu, projelerinin detayları üzerinde çalışıldığını sizlerin de görüşlerinin alınacağını ifade etti. Yaşam Merkezinin önümüzde ki aylarda ihaleye çıkacağını da söyleyen Karaosmanoğlu, Bu merkeze ihtiyaç duyan kardeşlerimizin yanında olacağız. Ailelerin engelli çocuklarını bırakacağı ve kendilerine özel vakit ayırabileceği bir yer olacak açıklamasını yaptı.

Bir önceki yazımız olan İlle de Yaşam Olsun' Mest Etti başlıklı makalemizde Adnan Saygun, Ahmet Adnan ve Ahmet Adnan Saygun hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri