Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İskenderun’da seçim güvenliği toplantısı

Hasan Özyiğit başkanlığında istişare toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda Kaymakam H.Hasan Özyiğit’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Çağın Taşkın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül ve Siyasi Parti İlçe Teşkilatı Başkanları katıldı.

Kaymakam Özyiğit, halkın oyunu kullanmasıyla ilgili iş ve işlemlerin huzur ve sükunet içerisinde gerçekleşmesinin önemine dikkat çekerek, yürütülen çalışmaların ve gösterilecek olan hassasiyetin seçmen iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansıması, ülke ve ilçenin siyasi yaşamı ile demokratik hak ve özgürlüklerin eşit ve adil olarak kullanılmasına katkı sunacağını dile getirdi.

İskenderun’un demokratik olgunluğa ulaşmış, huzurun, güvenliğin, birlik ve beraberliğin hakim olduğu bir kent olduğunu ifade eden Özyiğit, “Temennimiz, referandum sürecini ilçemize yakışır bir şekilde geçirebilmektir. İskenderun halkının ve siyasi parti teşkilatlarımızın çok değerli temsilcilerinin gerekli hassasiyeti göstereceklerine olan inancım tamdır” şeklinde konuştu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan sunum eşliğinde, halk oylamasının huzur ve güven ortamı içerisinde yapılabilmesi açısından görüş alış verişinde bulunuldu.

Bir önceki yazımız olan Eski başhekim evinde ölü bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri