Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İrem Derici 'Bu ahırda sahne almam' deyip konseri iptal etti iddiası

Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki akşam yaptığı kaprisle gurbetçilerimizi hem kızdırdı hem de üzdü.

Konser için önceki gün Almanya’ya giden Derici, mekanı beğenmeyince sahne almaktan vazgeçti. Frankfurt’taki SV Wiesbaden 07 spor Kulübü ve kanserli çocuklar yararına Eleganz Festsaal Mainz adlı mekanda düzenlenen gecede sahne alması beklenen ünlü şarkıcının konserini iptal ettiğini son anda öğrenen kulüp yetkilileri ve davetliler, büyük hayal kırıklığı yaşadı. Menajeri aracılığıyla organizatörlere Burayı beğenmedim, ahır gibi yerde sahneye çıkamam dediği öne sürülen Derici’yi bekleyen mekandaki yaklaşık 400 kişi şarkıcıyı ıslıklarla protesto etti.

Gecede sahne almak için 15 bin 500 euro’luk (60 bin lira) ücreti peşin alan Derici, daha sonra ise başka bir mekanda konser verdi

İrem Derici ateş püskürdü: Başınıza bela aldınız!

İrem Derici, ‘burayı beğenmedim, ahır gibi yerde sahneye çıkmam’ dediği yönündeki haberlere çok kızdı. Kendi sosyal medya hesabından konu ile ilgili sert bir açıklama yapan Derici haberin yalan olduğunu ifade etti. Yalan haber hakkında hukuk işlemi başlatacağını da söyleyen İrem Derici, konunun aslını da ayrıntılar ile anlattı.

İrem Derici, konserin iptal olduğunu doğrularken gerekçesini de sosyal medya hesabından yazdığı mesaj ile paylaştı. İşte İrem Derici’nin cevabı: Fitil fitil getireceğim çamur atmaya çalışan, yalan haber yapan herkesin burnundan! Bir de kanserli çocuklar diye yalan sallayıp onları kullanıyorsunuz ha! Yazık sizin insanlığınıza bu bir futbol takımı gecesiydi. Prova ve kontroller için mekana gidildiğinde sözleşme şartlarının hiçbirinin gerçekleşmediği görüldü, sahne, ses, ışık vs. ve çok normal olarak iş iptal edildi. Kimseyle bir diyaloğum olmamasına rağmen ağzımdan çıkmamış sözleri söylediğimi iddia eden şeref yoksunları, bakın buraya!

Hukuk karşısında ne yapacaksınız çok merak ediyorum! Başınıza bela aldınız, kul hakkı yemek, çamur atmaya çalışmak neymiş göstereceğim hepinize

İrem Derici yapılan haber için sert ifadeler kullanırken haberi yapan gazeteye de ‘başınıza bela aldınız diye seslendi.

Bir önceki yazımız olan Murat Yıldırım neden 'Evet' diyeceğini açıkladı başlıklı makalemizde atv murat yıldırım, murat yıldırım ve Murat Yıldırım kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri