Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İbrahim Erkal'ın komaya girmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı

Star TV’de ekranlara gelen ‘Duymayan Kalmasın’ programı, pazartesi gecesi evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın son görüntülerine ulaştı. 

Olay günü üzerinde kırmızı kabanıyla görülen ünlü sanatçı, önce arkadaşının kolunda bir süre yürüyor, daha sonra valeyle buluşuyor.

İŞTE İBRAHİM ERKAL’IN SON GÖRÜNTÜLERİ

SON SAĞLIK DURUMU

Peki İbrahim Erkal’ın sağlık durumu ne? Doktorlar ne diyor, geçirdiği beyin ameliyatı başarılı oldu mu? Bu konuda Liv Hospital hastanesinden bugün gelen açıklama şu şekilde oldu: Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı günü Liv Hospital’a getirilen Değerli Sanatçı İbrahim Erkal’ın dün yapılan ameliyatında kanama alanı temizlenmiştir. Bu sabah yapılan son tetkiklere göre yeni bir kanamanın olmadığı ancak tıbbi tedaviye rağmen beyin ödeminin artmış olduğu gözlenmiştir. Hastamızın hayati tehlikesi devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Erkal hakkında yeni gelişme! Makinaya bağlı... başlıklı makalemizde ibrahim erkal, İbrahim Erkal aslen nereli ve İbrahim Erkal kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri