Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? Biyografisi…

İBRAHİM ERKAL’IN EŞİ KİMDİR?

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal’ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğeni.

İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal’ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyor. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı.

49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babası. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı.

Ünlü olmadan önce Ankara’da gazinolarda garsonluk yapıyor bir yandan da müzik alanında sesini duyurmaya çalışıyordu. 6 kardeşin en büyüğü olan İbrahim Erkal, 1995 yılından itibaren tanındı ve sevildi.

14 yıldır evli olan şarkıcı İbrahim Erkal’ın, çengelli iğne olayının ardından eşini aldatma görüntüleri ile gündem oldu. 2003 yılındaki evliliğinden üç çocuğu bulunan İbrahim Erkal sevgilisiyle birlikte bir etkinliğe katılmış sarmaş dolaş pozlar vermişti.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan İbrahim Erkal hakkında önemli gelişme! Makinaya bağlı olarak... başlıklı makalemizde ibrahim erkal, İbrahim Erkal aslen nereli ve İbrahim Erkal kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri