Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fox TV'nin kovduğu sunucu Murat Güloğlu geri dönüyor

Fox TV uzun süredir dizilerle yayın akışını devam ettiriyordu. Mesut Yar, bugünkü köşe yazısında kanalın dört yeni yarışma hazırlığında olduğunu yazdı. Yarışma sunucularından bir isim ise çok dikkat çekti…

Sunucu Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili hoş olmayan bir benzetme yapmıştı. Mesut Yar, yazısında o günden beri ekrandan uzak kalan ismin yarışma ile ekranlara geri döneceğini iddia etti. 

NE OLMUŞTU?

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev hakkında şok ifadeler kullanan Fox TV’ye Azerbaycan’da geçici bir yasak getirilmişti. Geçtiğimiz ay yaşanan bu gelişme üzerine Fox TV’den yeni bir yorum geldi. Kanalın hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili hoş olmayan bir benzetme yapmıştı.

Murat Güloğlu, İlham Aliyev’in eşi Mihriban Aliyev’i başkan yardımcısı olarak atamasını eleştirmek isterken, Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim! demiş ve bu terbiye dışı yorum büyük tepki görmüştü…

Güner, Hafta Sonu Çalar Saat programını bundan böyle İlker Karagöz’ün sunacağını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan 'Eski sevgilim bana tecavüz etti' dedi gerçek ortaya çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri