Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fırtınadan uçan cam balkon motosiklet sürücüsünü ağır yaraladı

Edinilen bilgilere göre, sabah saat 09.30 – 10.00 sıralarında binanın beşinci katından düşen cam balkon, motosiklet ile ara sokaktan geçmekte olan Abdullah Dursun’un üzerine düştü.
Beşinci kattan üzerine cam balkonun düşmesi sonucu ağır yaralanan genç, ambulans ile İskenderun Devlet Hastanesine kaldırıldı. Dursun’un yapılan ilk müdahalede kafasında ciddi yaralanmaların olduğu belirtildi.
Abdullah Dursun’un İskenderun Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalesinin ardından özel bir hastanede yoğun bakıma alındığı öğrenildi.
Görgü tanıkları, motosikleti ile geçtiği sırada Abdullah Dursun’un kafasına cam balkon düştüğünü belirterek, Çok korktuk hemen koştuk, ambulansa haber verdik. Daha önce de burada bu camlar düştü, uyardık ama kimse dinlemedi. İlla birine bir şey mi olmalı dediler.
Öte yandan, İskenderun Devlet Hastanesi’nde yine fırtına nedeniyle başına briket düştüğü belirtilen ismi öğrenilemeyen bir kişinin de tedavisine devam edildiği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan YÖK bünyesinde Suriyeli öğrenciler için birim oluşturulacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir