Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Erdal Beşikçioğlu kimdir? Aslen nerelidir kaç yaşındadır?

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİMDİR?

5 Ocak 1970 senesinde dünyaya gelen Erdal Beşikçioğlu doğma büyüme Ankaralıdır. Türk tiyatro sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olan Beşikçioğlu, orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamlamıştır.

İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi’nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında William Guskill ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatroları’nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdür vekili olarak görev aldı.

Halen Ankara Devlet Tiyatrosu’ndaki görevine devam etmektedir.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde rol alan alan Erdal Beşikçioğlu anayasa değişikliği için yapılacak referandum ile ilgili açıklamalarıyla gündeme gelmiştir.

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu da Instagram hesabında Hayır yazılı bir fotoğrafla şu mesajı paylaşarak

Dünyanın en güzel rejimi Cumhuriyet varken başka bir rejim düşünülemez. Artık son söz halkın yani bizimdir. Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için karar bizim. Bu iş parti meselesi değil. İyi düşün Türkiye. dedi

Bir önceki yazımız olan Trabzon'da 4 Aylık Bebeğin Organları Yaşam Umudu Oldu başlıklı makalemizde 4, Antalya ve Aylık hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri