Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Emniyetten Kur’an Kursu Kursiyerlerine Güvenli Yaşam Semineri

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce Tekinler Kız Kur’an Kursu kursiyerleri ile güvenli yaşama ilişkin toplantı yapıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce halka sunulan güvenlik hizmetlerinin etkinliğinin artırılması, verilen hizmet memnuniyetinin yükseltilmesi ve güvenli yaşama toplumun bütün kesimlerinin katılmasının sağlanması amacı ile 15/02/2017 günü Ergenekon Mahallesinde bulunan Tekinler Kız Kur’an Kursu kursiyerlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kur’an kursu hocalarının ve 40 bayan kursiyerin katılım sağladığı toplantıda Toplum Destekli Polisin görev ve amaçları, güvenlik ile ilgili asayiş hizmetleri değerlendirildi. Dolandırıcılık ve ikametten hırsızlık konuları, alınabilecek tedbirler hakkında katılımcılara bilgilendirme yapılarak, polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen toplantıda belirtilen sorunlar ve önerilerin ilgili kurumlar ve emniyet birimleri tarafından çözüme kavuşturulması kararlaştırıldı. – ERZİNCAN

Bir önceki yazımız olan Darıca'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü başlıklı makalemizde Aslan Çimento, Belediye Başkanı Karabacak ve Belediye Başkanı Karaosmanoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri