Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diriliş Ertuğrul'da şoke eden ayrılık!

Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi bu bölümü ile de reytinglerde zirvedeydi 76. bölümde Ural ve Çolpan’ın hainliği mahkeme kararı ile kesinleşti.

Mahkemede Ural’ın ölüm fermanının verilmesinin ardından dizi sona erdi. 76. bölüm fragmanında yaşanan sahneler ise büyük heyecan yarattı.

Ural ölecek mi? Fragmanda ölen isim kim? İşte detaylar…

Ural layık olduğu şekilde kafesli çadırda zincirle bağlanmış idamını beklemektedir. Vasilyus, Helena’yı kandırmıştır ve babasından kalan gücü artık kendi üzerine toplamıştır. Geçtiğimiz bölümünde fenalaşan Candar Bey idamı durdurmak için aceleyle meydana koşar. Ertuğrul bey Ural’ı idam etmek için bıçağını bilemeye başlamıştır. Candar bey oğlunun idam edilme kararı için Aliyar’ı suçlar ve tokat atar. İki oba arasında savaş artık çıkmak üzeredir.

Candar bey bu kararın ardından iyice kudurur. Sadettin Köpek yine her zaman olduğu gibi Ertuğrul beyi durdurmak için planlar yapar. Ural artık idam olmak üzere, ne kadar engellenmeye çalışılsa da Ertuğrul idamı gerçekleştirecek. Öte yandan Aliyar Bey, tabutun başında ölen isim için gözyaşı döker. Ancak bu isim Ural değil. Ölen ismin Kutluca olduğu sosyal medyada konuşulanlar arasında.

Bir önceki yazımız olan Cihangir, Yaşam Mücadelesini Bırakmıyor başlıklı makalemizde Akdeniz Üniversitesi, Antalya ve Bırakmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri