Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Babasını savundu, salondaki kadınlar çıldırdı!

Zirveye Almanya Başbakanı Merkel, IMF Başkanı Lagarde, Hollanda Kraliçesi Maxima, Kanada Dışişleri Bakanı Freeland gibi siyaset dünyasının etkili kadınları yanında Bank of America Başkan yardımcısı Anne Finucane gibi iş dünyasının en üst düzey yöneticileri katıldı. Türkiye’yi ise zirvede W-20 zirvesinin Başkanı Gülden Türktan temsil etti. 

BABAM CESARETLENDİRDİ

W-20 zirvesinde ”İşkadını sayısını nasıl artırırız” panelinde Merkel ile biraraya gelen Ivanka Trump, ”işkadını olarak mı, yoksa babasının danışmanı olarak mı panele” katıldığı sorusuna şu yanıtı verdi: ”Ben bu rolde daha çok yeniyim. Dinliyorum. Çok şey öğreniyorum. Bilgileri babama götüreceğim. Olumlu bir değişime katkıda bulunacağımı sanıyorum.”

IVANKA PROTESTO EDİLDİ

Babasının kadınlara tavrı üzerine soruları ise “Basın bu konuyu abartıyor” sözleriyle yanıtlayan Ivanka, çevredeki kadın katılımcılar tarafından protesto edildi. Trump sözlerini söyle sürdürdü: “Medyada bu eleştirileri okudum. Babam özel sektörde kadınlara karşı hep olumlu baktı. Bana bir kız olarak hiçbir engel koymadı. Benimle erkek kardeşlerim arasında hiç ayrım yapmadı.”

Başkan Trump da kızıyla gurur duyduğuna dair bir tweet attı.

Bir önceki yazımız olan 23 Nisan şiirleri! 2017 En yeni çocuk bayramı şiirleri başlıklı makalemizde 23 nisan şiir, 23 Nisan şiirleri ve kısa 23 nisan şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri