Hatay Haberleri, Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Armağan Çağlayan 'Recep İvedikin senaryosu ilk bana geldi!'

Açık sözlülüğüyle dikkat çeken Armağan Çağlayan son zamanlarda en çok konuşulan ‘Recep İvedik 5’ filmi hakkında ilginç bir itirafta bulundu!

Vizyona girdiği günden bu yana gişe rekoru kıran hatta kendi serisindeki filmleri bile geride bırakan Recep İvedik 5 filmini eleştirenlere kendi Twitter hesabından sitem ederken çok ilginç bir “bilgiyi” de paylaştı.

Çağlayan yıllar önce ilk Recep İvedik’in senaryosunun kendisine geldiğini itiraf etti. İşte Armağan Çağlayan’ın itirafı:

Sinemada başarı gişe değil mi? Filmini seyredilsin diye yapmıyor musun? Recep İvedik gayet de başarılı iş. Beğenmiyorsanız siz gitmeyin.  Recep İvedik tamamen ticari olarak yapılmış bir film. Yapımcısının sanat filmi iddiası yok ki zaten. Dolayısı ile tek ölçü gişe. Bu arada ne kadar öngörüsüz olduğumu da anlatayım. Recep İvedik serisinin ilk senaryosu benim çalıştığım şirkete geldi. Bana okuttular

Bir önceki yazımız olan 2017 Üç aylar ne zaman başlıyor? Kaç gün kaldı? başlıklı makalemizde 2017 üç aylar ne zaman başlıyor, ibadet ve üç aylar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri